Yeni Tur Ekleme - Documentation
Select another country or region to see products specific to your location.
US

Tours - Yeni Tur Ekleme

Turlarınızı eklemeden önce Destinasyon tanımlarınızı yapmanız gerekmektedir. Destinasyon uygulamasından ülke tanımı, şehir tanımı, ulaşım tanımı ve mekan tanımı eklenmelidir.

Turlar

İlgili kategorideki tüm turlarınızı günlük, haftalık, aylık veya tümünü görüntüleyebilirsiniz. Yeni tur eklerken tanımlamış olduğunuz destinasyon bilgilerinizi yanı sıra kontenjan, tarih gibi bilgileri de girmelisiniz.  

Tur tarihinizi çok günlük seçmeniz durumunda başlangıç ve bitiş tarihini girmeniz gerekmektedir.

İlgili tur detayına girdiniz zaman Ürün/ Hizmet Bilgisi menüsünden tur fiyatınızı ve tur detayınıza eklemek istediğiniz hizmeti ekleyebilirsiniz. Örneğin ekstra tur rehberi ücreti alıyorsanız eklemek istediğiniz hizmeti öncesinde Ürünler uygulamasında tanımlamanız yeterli olacaktır. Tur Detayı menüsünden açıklama, ulaşım, ziyaret noktaları ve var ise konaklama bilgisini girebilirsiniz. Turunuz farklı bir ülkede gerçekleşiyorsa ve vize gerekiyorsa Vize Bilgisi menüsünden ekleyebilirsiniz. Hizmetler, konaklama seçenekleri ve ulaşım araçları gibi bilgileri de ekleyerek turunuzun tüm detay bilgilerini tutabilirsiniz.