Entranet Cloud Suite

Entranet İle Farklı İhtiyaçlarınıza Farklı Çözümler

Entranet, 180'in üzerinde pratik uygulamayla tüm işlerinizi tek noktadan kolayca yönetebileceğiniz, uygulama bazlı mimari ile kurgulanmış geniş kapsamlı bir yazılım platformudur.

Uzaktan Çalışma ve Şirket Yönetme Yazılımı
  • Website & Mobil & E-ticaret Website & Mobil & E-ticaret
  • CRM CRM
  • Operasyon & ERP Operasyon & ERP
  • Verimlilik Verimlilik
  • Teknoloji Teknoloji

Yeni nesil E-ticaret sitelerinizi, pazar yerleri entegrasyonu, yeni nesil ödeme sistemleri ve digital pazarlama altyapıları ile birlikte Entranet ile oluşturun.

Kod bilgisi gerektirmeden, hazır web nesneleri aracılığı ile ufak çabalarla modern web siteleri ve mobil uygulamalar hazırlayın.

Kurumsal site, topluluklarınız için forum sitesi, E-ticaret siteleriniz, ürün tanıtım web siteleriniz, fotoğraflarınız, videolarınız, dokümanlarınız içerik yönetim sisteminde.

Şirket içi haberler, duyurular, anketler, doğum günü olanlar, şirketinize katılanlar listelerine ulaşın. Terfileri, atamaları yönetin. Şirket içi iletişimi güçlendirin.

Fırsatlarınızı, tekliflerinizi, sözleşmelerinizi kaydedin. Satış istatistiklerini inceleyin, kilit müşterilerinizi, iş ortaklarınızı değerlendirin.

Pazarlama planlarınızı oluşturun, bütçe çalışmalarınızı yönetin. Web sitelerinizi, sosyal medya hesaplarınızı ve iletişim kanallarınızı yönetin.

Teknik servis formlarını, garanti takibini, destek kayıtlarını; kargo süreçlerini, servis personelini, servis deposunu yönetin. SMS, mail bildirimleri gönderin. 

Gelen aramaların listesini tutun. Arama ile ilgili gerekirse notlar alın. Müşteriye geri dönüşün yapılacağını garanti altına alın, müşteri memnuniyetini sağlayın. 

Tüm cari kayıtlarınızı, kasa ve bankalarınızı yönetin. Bütçenizi planlayın, masraf yönetimini yapın. Borç ve alacaklarınızı takip edin. Finans raporlarını inceleyin.

Depolar, stok kartları, transfer formları, sayım formları, hareketler, sevk emirleri tanımlayın. Satın alma, stok seviyesi ve stok değer raporlarını inceleyin.

Personel bilgilerini tutun. İşe alım, kurumsal eğitim süreçlerini yönetin. Dokümanlarınızı kaydedin. Personel devam kontrol kayıtlarını inceleyin, performans yönetimini yapın.

Tedarikçi yönetimi, satın alma, malzeme planlama, üretim planlama, imalat, depolama, sevkiyat gibi tüm iş süreçlerinizi yönetin. 

Çoklu şube ve kasa yönetimi ile toplam satış miktarını ve cironuzu görün. Hesaplarınızı her zaman güncel ve yedekli tutun, kesintisiz bir bilgi akışı sağlayın.

Proje görevlerini oluşturun, kişilerinize atayın. Projelerinize aktiviteler, dokümanlar ekleyin, projelerinizi müşterileriniz ile paylaşın.

Verilerinizi analiz edip size yol gösteren Analytics ile kullanıcı davranışlarını görün. Uygulamalarınızda güncelleştirmeler ve yenilikler yapın.

Mesaj, mail kutusu, forum, notlar, dokümanlar, aktiviteler, görevler, toplantılar ile iletişiminizi sağlayın. Verimliliğinizi arttırın.

Dokümanlarınızı grup ve kategorilere ayırın. Gelen-giden evraklarınızı yönetin. Dokümanların analizlerini inceleyin. Kullanıcıların erişim yetkilerini sınırlandırın.

Muhasebe, satın alma, insan kaynakları, bilgi işlem iş süreçlerinizi Entranet ile tasarlayın. İşlerinizi standartlaştırın, verimliliğinizi arttırın.

Diğer yazılımlar ile entegrasyonları, web hostinglerinizi, alan adlarınızı, yedeklemelerinizi, mail hesaplarınızı, güvenlik ve network hizmetlerinizi yönetin. 

Entranet'i ERP, CRM, Muhasebe uygulamaları gibi iş uygulamalarına entegre kullanın. Ayrıca pazar yerleri entegrasyonu ile ürünlerinizi her yerde satın.

Bütün verilerinizi bulutta tutun. Esnek yapılandırma ile ihtiyacınız kadar hizmet alarak, düşük maliyetli ve performanslı olarak sisteminizi kullanın.

Tüm uygulamaların üzerinde çalıştığı, esnek yapısı ve kullanım kolaylığı ile yeni nesil bir yazılım altyapısı sunan framework'ü inceleyin.

Tüm İş İhtiyaçlarınız İçin Kullanıma Hazır Entranet Platformunu Deneyin

Birbiri İle Entegre Çalışan İş Uygulamalarını Keşfedin

E-ticaret
E-ticaret

Web atölyesini kullanın, E-ticaret sitelerinizi hemen yayına alın.

Finans-Muhasebe
Finans-Muhasebe

Finans ve Muhasebe işlerine daha az zaman ayırın, işinize odaklanın.

Üretim
Üretim

Üretim iş süreçlerini tasarlayın. Gerçek zamanlı üretim raporlarına ulaşın.

Entegrasyon
Entegrasyon

Kolaylıkla diğer iş uygulamalarına ve pazar yerlerine entegre olun.

Stok-Satın Alma
Stok-Satın Alma

Stok seviyesi ve stok değer raporlarını inceleyin.

CRM
CRM

Müşteri merkezli CRM ile tanışın

Proje Yönetimi
Proje Yönetimi

Operasyonel başarı için proje yönetimini kullanın.

Satış-Pazarlama
Satış-Pazarlama

Satış ve pazarlamanızı güçlü bir şekilde yönetin.

Entranet Başarı Hikayesi - Lovering Kuyumculuk

“Entranet bizim şirketimizin en temel unsurlarından biri oldu. Entranet ile birlikte müşteri ilişkileri yönetimi, stok yönetimi, insan kaynakları ve muhasebe gibi tüm iş süreçlerini tek bir noktadan kolay ve pratik bir şekilde takip edebiliyoruz. Üstelik şirket dışında olduğumuz zamanlarda online olarak hem telefondan hem de  tabletten sistemi kolayca yönetebiliyoruz.”

Yalçın Ulçay
Genel Müdür, Lovering Kuyumculuk

  • Love Ring Kuyumculuk e-ticaret altyapısı için Entranet’i tercih ediyor
    Love Ring Kuyumculuk e-ticaret altyapısı için Entranet’i tercih ediyor
Uzaktan Şirket Yönetmenin Altın Kuralları
Uzaktan başarılı bir şekilde şirket nasıl yönetilir? Çalışanların motivasyonu nasıl arttırılır? gibi pek çok sorunun cevabını bulabileceğiniz 11 altın kural yazımızda.