Websites
Select another country or region to see products specific to your location.
US

Websites

Websites
Websites
#free
Standard
Created Date
30 Ocak 2013
Current Version
2.23.2
Last Update
18 Eylül 2023

With Entranet, you can solve your web site needs in many areas such as corporate sites, micro sites, forum sites, blogs, e-commerce sites, product promotion sites. With its powerful SEO infrastructure, multi-language support and powerful optimization settings, your websites will always remain strong.

  • Versions
  • Features
  • Reviews
  • Documentation

Kod Bilgisi Olmadan Web Sitesi Oluşturma

Kolay Web Sitesi Oluşturma

Hazır yüzlerce nesne ile web sitenizi kod bilgisi olmadan oluşturun. Temayı düzenleyin, dosya editörünü kullanın. Header, ana sayfa, footer yerleşimlerini kolaylıkla yapın.

Responsive Uyumlu Tasarımlar

Masaüstü

Entranet ile oluşturulan web siteniz platform bağımsız olarak tüm cihazlarda doğru şekilde çalışır. Tasarım ve görüntü kalitesinden ödün vermeden cihaz platformuna uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Tablet

Web sitenizin tablet ve akıllı telefonlarda düzgün bir şekilde çalıştığından emin olmanız çok önemlidir. Entranet ile oluşturduğunuz web siteniz tabletlerde kusursuz çalışır.

Mobil

Mobil uyumlu web sitenizdeki menüler, düğmeler, formlar v.b. tüm bileşenler ölçeklenir ve size masaüstü kalitesinde bir görüntü ve kullanım kolaylığı sağlar.

Hazır Website Template'leri

Farklı Web Site Template'leri

Bir çok farklı konuda hazırlanmış farklı türlerdeki web site template'leri ile hızlı bir şekilde web sitenizi yayınlayın.

Arama Motorlarına Uygun Altyapı

Dillere Göre SEO Dostu Link

İçeriklerinizin diline göre SEO dostu link oluşturabilirsiniz. Her dil için ayrı link oluşturmanız, Google sıralamasında daha fazla yer edinmenizi sağlar ve sitenizin farklı dillerdeki görünürlüğüne katkı sağlar.

Neler Yapılabilir?

Kurumsal Web Site

Kurumunuzun kimliği ile uyumlu, web formlarını barındıran kurum tanıtım web sitenizi Entranet ile oluşturun.

E-Ticaret Sitesi

E-ticaret iş modelinize göre SEO uyumlu, kargo, ödeme, XML entegrasyonlarına hazır B2B, B2C, C2C sitelerinizi Entranet ile oluşturun.

İnteraktif Portallar

Kullanıcılarınızın etkileşim kurabildikleri web portal projelerinizi Entranet ile oluşturun.

Video Portalı

Eğlence, bilgi, eğitim amaçlı video portal sitelerinizi Entranet ile oluşturun.

Fotoğraf Portalı

Fotoğraf portal sitelerinizi Entranet altyapısı ile oluşturun.

Dernek Siteleri

Online bağış, aidat ve burs toplayabildiğiniz, kitlesel fonlama projelerinizi yönetebildiğiniz web sitenizi Entranet ile oluşturun.

Kişisel Siteler

Kişisel bilgilerinizi, duyurularınızı paylaştığınız, fotoğraf ve video galerileri gibi özellikleri olan içerik sitenizi oluşturun.

Ürün Tanıtım Siteleri

SEO uyumlu, farklı dil seçenekleri olan, web formlarının kullanıldığı ürün tanıtım sitenizi oluşturmak için Entranet' i kullanın.

Portfolyo

Sunum ve arşivlemeyi kolaylaştıran portfolyo web sayfalarınızı Entranet ile hazırlayın.

SEO

Dillere Göre SEO Dostu Link

İçeriklerinizin diline göre SEO dostu link oluşturun. Her dil için ayrı link oluşturmanız, Google sıralamasında daha fazla yer edinmenizi sağlar ve sitenizin farklı dillerdeki görünürlüğüne katkısı olur.

Web Formları

Web Formları

Web sitenize gelen formları kategorize edin, görevlendirme ve raporlama yapın. Yeni gelen formları mailinize isteyin, widget desteğiyle son formları görün, bildirimlerini alın.

Language Options

Birden Fazla Dil Seçeneği

Hedef kitlenizin konuştuğu dillere göre içerik hazırlayın. Farklı yazım yönü, alfabe ve yazı karakterlerine tam uyum sağlayın. Web sitenizi hazırlarken dil ve ülke sınırlarını ortadan kaldırın.

Dillere Göre SEO Dostu Link

İçeriklerinizin diline göre SEO dostu link oluşturun. Her dil için ayrı link oluşturmanız, Google sıralamasında daha fazla yer edinmenizi sağlar ve sitenizin farklı dillerdeki görünürlüğüne katkısı olur.

Kolay Tercüme Süreci

Anadilde oluşturulan içeriğin tercümelerini planlayın. Tercüme taleplerinizi oluşturun ve tüm tercüme projelerinizi başından sonuna kadar yönetin. Tercüme edilmiş içeriği tek adımda yayınlayın.

Gelişmiş Ürün Yönetimi

Alt Ürün Özelliği

Sınırsız sayıda grup, kategori ve ürün ekleyin. Varyantlar ile alt ürünlerinizi ayrıştırın, farklı resimler kullanın, stok bilgisini tutun.

Marka Yönetimi

Farklı markalar ve modeller tanımlayın. Markaya özel tanıtımlar ve görseller hazırlayın. Markaya ait ürünleri kategorilere ayırın.

Sınırsız Web Sitesi Yönetimi

Web Sitelerinizin Yönetimi Tek Ekranda

Birden çok web siteniz için kullanmak zorunda olduğunuz farklı platformlardan kurtulun. Entranet ile tüm web sitelerinizi tek bir ekran üzerinden yöneterek, zamandan ve iş gücünden tasarruf sağlayın.

Arama Motoru Optimizasyonu

Dillere Göre SEO Dostu Link

İçeriklerinizin diline göre SEO dostu link oluşturabilirsiniz. Her dil için ayrı link oluşturmanız, Google sıralamasında daha fazla yer edinmenizi sağlar ve sitenizin farklı dillerdeki görünürlüğüne katkı sağlar.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Uyumluluğu

Localizable URLs

Sayfa linklerini hedef kitlenizin bulunduğu ülkeye göre yerelleştirin. Sadece tek bir link kullanmak yerine her dile özel sayfa linki kullanarak sitenizin arama motoru optimizasyonunu arttırın.

Editing Metadata

Tüm içerikleriniz için sayfa başlığı, tanım ve anahtar kelime gibi önemli verilerinizi kaydedin ve sitenizi SEO uyumlu hale getirin.

Sitemap

Arama motorlarının site içerisinde sayfa tarama süresini azaltmak ve sayfanın arama motorları tarafından daha kolay ulaşılabilir olmasını sağlamak için Sitemap özelliğini kullanın.

HTML Code Optimization

Diğer tüm SEO gereksinimlerini kolaylıkla yerine getirebileceğiniz bu özellik sayesinde, JavaScript ve CSS sıkıştırma/küçültme ile kodun çalıştırılması için gerekli olmayan karakterleri kaldırın.

Browser-based Image Editor

Resizing

Büyük görselleri başka bir programa ihtiyaç duymadan yeniden boyutlandırabilirsiniz. Böylece sayfaların daha hızlı yüklenmesini sağlayabilir ve içerik yayınını hızlandırabilirsiniz.

Crop

Basit bir yükseklik ve genişlik ayarlaması yaparak görselinizi kırpabilir ve sayfa formatına uyarlayabilirsiniz. Daha sonra tekrar kullanılmak üzere hem orijinal görseli hem de düzenlenmiş dosyayı kaydedebilirsiniz.

Toplu Görsel Yükleme

İçeriklerinize ekleyeceğiniz birden fazla görseli bilgisayarınızdan ya da medya kütüphanesinden aynı anda yükleyebilirsiniz. Ayrıca yükleme sırasında tüm görselleri dilediğiniz ölçülerde aynı anda boyutlandırabilirsiniz.

Özelleştirilebilir Tasarım Anlayışı

Dil Seçenekleri

Çoklu Dil Desteği

Farklı dil seçenekleri ile web sitenizi kullanıcının dilinde gösterin. Entranet' i ana dilinizde kullanın.

Farklı Ülke ve Para Birimleri

Çoklu Para Birimi

Farklı ülkeler için farklı dil, para birimi, vergi oranları ile web sitenizi müşterinize gösterin. Müşterilerinizin istediği para biriminde fiyatları görebilmelerine imkan sağlayın.

Çok İyi (0)
0%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%
Ortalama Puanı
Not rated yet