Corporate Information - Company

Hakkımızda

Teknolojik gelişmelerin mucizesi olan internet; bağlanabilirlikten öte bir anlam sunarak, bilgi paylaşımı, işbirliği ve ticaret için evrensel bir alan yaratmıştır. 1980’lerden itibaren, açık sistem olarak yeni bir yorumlama sürecine giren şirket yapıları, bilgisayar ve iletişim teknolojilerindeki gelişmelerin de etkisiyle, önceki dönemlerle mukayese edilemeyecek bir hızla sosyal, ekonomik, kültürel ve yapısal açılardan değişime uğramaktadır. Evet, şirketler değişiyor, ilginç olan ise bu değişimin hızının her geçen gün daha da artması.

Bilgi, teknoloji ve iletişimdeki bu değişim firmaları şimdiye kadar alışık olmadıkları güçlü bir rekabet anlayışı ile karşı karşıya getirmekte. Kazananlar ise rekabet refleksleri güçlü olanlar, yani piyasanın talebine hemen cevap verebilme yeteneğine sahip olanlardır. ENTRANET olarak bizim yaptığımız da budur.

Şirketlerin yeni rekabet ve piyasa koşullarına göre bilgi ve iletişim mimarisini tasarlıyor, altyapısını kuruyoruz. Kısacası yazılım yapıyoruz. Kurumsal web siteleri, B2B ve B2C E-ticaret uygulamaları, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), kafe-restoran otomasyon çözümleri ve SMS ve Mailing çözümleri olarak toplam 300’ den fazla projeye imza atmış olan ENTRANET, koşulsuz müşteri memnuniyetini prensip edinerek ürün tesliminden sonra da desteğini sürdürmektedir.

Vizyonumuz / Misyonumuz
Vizyonumuz
Vizyonumuz
Vizyonumuz

Değişim çağını iyi okuyarak geleceğin rekabetçi ve üstün nitelikli bilişim teknolojilerine, değişime inanan çalışanları ve paydaşlarıyla birlikte yön vermek.

Misyonumuz
Misyonumuz

Koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle, müşterilerimizin, çalışanlarımızın, paydaşlarımızın, hissedarlarımızın ve toplumun beklentileri doğrultusunda iletişim teknolojisi alanında yenilikçi, yeni nesil çözümler üretmek.

İlkelerimiz

Sorumluluk ve Güvenilirlik

Entranet yaptığı tüm çalışmalarda ve ilişkilerde, etik kurallara ve yasalara bağlıdır. Sorumlu davranarak verdiği tüm sözleri tutar, güvenilir olmak ve tutarlı davranmak başlıca ilkelerindendir.

Verimlilik ve Etkinlik

Entranet sunduğu hizmetlerle müşterilerinin daha verimli çalışmasına ve daha yüksek karlılığa ulaşmasını sağlamaya çalışır.

Karlılık

Entranet ticari faaliyetlerinde ve Ar-Ge çalışmalarında kaynaklarını mümkün olduğu kadar verimli kullanıp karlılığa ulaşmayı hedefler.

Ekip Çalışması

Entranet ortak değerler ve hedefler doğrultusunda çalışabilmek ekip çalışmasının çok değerli olduğuna inanır, bu doğrultuda çalışmalar yapar.

Çalışan ve Müşteri Memnuniyeti

Entranet müşteri memnuniyetinin daha kaliteli ve nitelikli ürünler ile sağlanacağını bilir, bu ürünleri üretebilmenin yolunun da çalışan memnuniyetinden geçtiğine inanır.

Araştırma Geliştirme

Entranet sektördeki tüm yeni teknolojileri takip eder, sürekli öğrenme ve yenilikçi fikirleri destekleme ile Ar-Ge faaliyetleri yapar, şirketi büyütmeyi hedefler.