Projects
perdesiparisi.com
“Türkiye'nin lider online perde satış sitesi perdesiparisi.com tüketicilere perde alışverişi yaparken cazip fiyat avantajı ve zamandan tasarruf sağlayan çözümler sunmaktadır. ”
cipcici.com
“Cipcici.com üzerinde yayın yapan "Cipcici" markası ''kişisel ev dekorasyonu'' üzerine tasarım, üretim ve pazarlama yapan bir e-ticaret girişimidir.”
boyastok.com
“Dijital baskı sektöründe üretim, satış ve satış sonrası servis alanlarında 15 yıllık bilgi birikimi ve tecrübe ile 2017 yılının Kasım ayında boyastok.com yayın hayatına başlamıştır. ”
baytekin.com.tr
“Baytekin şirketi; Geo Fennel, Bkool, Felt, Lake, Garmin, Xentis Pentax ve Brunton gibi köklü markaların resmi Türkiye distribütörüdür. ”
sagliklilezzetler.com
“Sağlıklı Lezzetler bir Sağlıklı Yaşam Akademisi markası. Sağlığına ve damak tadına düşkün, kilosunu korumak veya kilo vererek daha sağlıklı yaşamak isteyenlere özel abonelik yemek servisi girişimidir.”
hislon.com.tr
“HISLON Geleneksel saatçilik ilkelerinden ödün vermeyen tarzı ile ince işçilik, kalite ve sağlamlık değerlerini koruyarak hayatın her anı için 1928’den bugüne hazırladığı saatleriyle, müşterilerinin beklentilerini her zaman karşılayan prestijli ulusal bir marka olmuştur. ”
horozdemir.com
“Horoz Demir, 2012 yılından bu yana metal tekerlek, garaj kapısı aksamları, raylı kapı sistemleri aksesuarları, menteşe, sürgü gibi kapı aksesuarları ve iskele bağlantı parçaları üretmektedir.”
care.org.tr
“Çare Yardımlaşma ve Kalkınma Derneği, Dünyanın dört bir yanında insanlığın saadeti için birçok proje, yardım ve hizmetlerde bulunmuş gönüllülerin yaptıkları yardımları resmi bir çatı altında devam ettirmek için bir araya gelmesiyle 2009 yılında kurulmuştur.”
ahmetyesevi.org.tr
“Ahmet Yesevi Derneği, merkezi Fatih'te bulunan "Kamu Yararına Çalışan Dernek" statüsüne sahip bir kuruluştur.”
renklilens.com
“RENKLİLENS.COM 1998 yılından bu yana Kontakt lens,Lens bakım ürünleri ve Göz sağlığı alanında çalışan uzman bir ekibin 2002 yılında online satış sistemine geçmesiyle oluşan bir projedir.”
videofon.com.tr
“Videofon'un ana faaliyet alanları; CCTV, Hırsız ve Yangın İhbar, Bina Otomasyon, Geçiş Kontrol, Çevre Güvenlik ve Video Intercom Sistemleridir. Paradox, JVC, Vpon, Avtech, CPCam, SCS, Decode, Kpsec, KDT gibi birçok markanın distribütörlüğünü ve ithalatını yapmaktadır.”