Mobil Pazarlama
Select another country or region to see products specific to your location.
US

Mobil Pazarlama

Mobil pazarlamaya nasıl ayak uyduracağız? İlk aklınıza gelen mobil web siteleri ve mobil uygulamalardır. Bu kadar küçük düşünmeyin mobil kadar büyük bir alan için az kalacaktır.

Mobil Pazarlama

 

Pazarlama gelişen teknolojiden faydalanarak müşterilere bir şey sunabilmektir. Pazarlama alanın bir kolu olan mobil size çok yardımcı olacaktır çünkü her yanımız akıllı telefonlarla doldu. Yapılan birçok istatistiklere göre mobil kullanımının arttığına dikkat çekiyor.

Yeni bir pazar açılmış bir bakıp çıkalım. Bu kadar yaygın olan ve çıldırmış gibi yayılan bir alan olması daha çok ilgimi çekmeye başladı. Şimdi dikkatle okumaya devam edin. Biz tüketiciler olarak yeni çıkan telefonlara karşı bir zaafımız var. Bu konuda gerçekten hem fikir olduğumuzu düşünüyorum. Benim telefonun yeni modeli çıkmış alsam mı? Düşüncesi ve her gün kendini geliştiren dev telefon firmaları, bizlerde bu hızlı gelişime ayak uydurmaya çalışıyoruz.

Peki, biz mobil pazarlamaya nasıl ayak uyduracağız? İlk aklınıza gelen mobil web siteleri ve mobil uygulamalardır. Bu kadar küçük düşünmeyin mobil kadar büyük bir alan için az kalacaktır. Size bu pazarlama alanında kullanabileceklerinizden bahsetsem iyi olacak,

• SMS, MMS 
• Mobil Oyunlar
• Mobil Reklam
• Mobil Uygulamalar
• Mobil Arama

Bahsettiklerime kesinlikle aşina olmuşsunuzdur. Çünkü bu terimlerden bahseden ilk kişi olmadığımı biliyorum. Evet sizde mobil pazarlamadan yararlanarak büyük kitlelere ulaşabilirsiniz.