Entranet çoklu dil desteği
Select another country or region to see products specific to your location.
US

Entranet çoklu dil desteği

Globalleşen dünyada web sitenizi sadece Türkçe ve İngilizce ile sınırlandırmayın. Faaliyet gösterdiğiniz tüm ülkelerin dilinde içerik oluşturarak büyüme potansiyelinizi artırın.

Entranet çoklu dil desteği

 

Global iş ortaklarınız ile kullanıcı kılavuzları, web siteleri, eğitim materyalleri gibi tüm içeriklerinizi dilediğiniz dilde yayınlayın. Bu sayede dünyanın dört bir yanındaki müşterilerinizle daha verimli bir iletişim kurun.

Entranet İçerik Yönetim Sistemi, sunduğu çoklu dil desteği sayesinde web site yöneticilerinin ve içerik üreticilerinin, bulundukları bölgenin diline göre web sitelerini düzenlemelerini sağlar. Böylelikle içerik üreticileri tüm metin, görsel ve dokümanları birden fazla dilde kolaylıkla yayınlayabilir.

Farklı ülkelere göre SEO imkanı

Entranet İçerik Yönetim Sistemi, yerelleştirilmiş URL’ler ve metadata’lar sayesinde SEO çalışmanızı farklı dillere uygun hale getirir ve bu sayede size faaliyet gösterdiğiniz tüm ülkelerde çok daha kolay görünür ve ulaşılabilir olma imkanı sunar.

Farklı dillerin karakteristiğine tam uyum

Entranet İçerik Yönetim Sistemi, yayınlayacağınız dilin tüm özellikleri ile uyum sağlar. Yabancı karakterler, işaretler ve yazım yönü gibi farklı dillere özgü tüm karakteristikler göz önünde bulundurulur. Entranet İçerik Yönetim Sistemi, Arapça gibi sağdan sol yazım yönüne sahip dilleri dahi desteklemektedir.

Çoklu kaynak dillere özgü yönetim sistemi

Entranet İçerik Yönetim Sistemi, her bir ülke için birbirinden bağımsız web sitelerini de yönetebilmenizi mümkün kılar. Ayrıca çoklu kaynak dile sahip web sitelerini yönetebilmenizi kolaylaştırır. (Global bir web sitesi içerik yöneticilerinden biri blog yazılarını Çince giriyor mesela…)

Akıllı dil seçimi

Web sitenize yeni bir ziyaretçi geldiğinde, domain ismine veya tarayıcının varsayılan dil ayarlarına göre kişiye özgü dil seçimi otomatik olarak belirlenir.

Esnek format

Farklı kültürlerin farklı tarih, saat, para birimi ve diğer birçok verilerini dahi kolayca yönetebilirsiniz.

Esnek iş akışı desteği

Web site tercümesi, düzenleme,  güncelleme, test ve onay süreçlerinin eş zamanlı olarak yapılmasını gerektiren uzun bir çalışmadır. Entranet İçerik Yönetim Sistemi ile tercümeler yayınlanmadan önce, çevirmenlerin metinleri ön izlemesini sağlayabilir ve deneme sürecinde çevirileri test etmesine imkan sunabilir, tercüme projelerinizi başından sonuna kadar kolayca yönetebilirsiniz.

Yerelleştirme kolaylığı

Çoklu dil desteğine sahip bir içerik yönetim sistemi sadece web sitenizin dil desteğine değil, aynı zamanda kullanıcı arayüzü için de dil desteğine sahiptir. Farklı ülkelerde bulunan çalışanlarınızın arayüzden tam performans elde edebilmesi için, Entranet İçerik Yönetim Sistemi size yazılımı farklı dillerde kullanım imkanı sunar. Üstelik kullanıcılar kendi çevirilerini de sisteme ekleyebilir ya da mevcut çeviri üzerinde değişiklik yapabilir.

Tasarım esnekliği

Entranet  İçerik Yönetim Sistemi, farklı yazım formatına veya farklı yazım yönüne sahip diller için dahi tasarım esnekliği sunar. Arapça ve Çince gibi diller için dahi tasarımınızı uyarlayabilir ve dilin karakteristiğine göre kişiselleştirebilirsiniz.

Yazım kontrolü

Farklı dillere göre yazım kontrolü yapabilir, sistem üzerinde gerekli düzenlemeleri anında ve hızlıca yapabilirsiniz.